
Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис подхрани спекулациите, че треньорът на тима Валтер Мадзари ще бъде свободен да напусне в края на настоящата кампания.
В италианските медии започна да се тиражира информацията, че Мадзари има желание да напусне отбора и да се присъедини към торинския гранд Ювентус. Преди седмица Де Лаурентис бе заявил, че наставникът на неаполитанците е недосегаем на поста си, но днес вече очевидно не е така.
„Всеки е свободен да прави каквото пожелае. Аз не държа никого насила в този отбор. Мадзари може да си тръгне по всяко време, ако е намерил клуб, който отговаря на неговите изисквания," заяви Де Лаурентис.
„В Наполи аз просто искам всичко да върви добре. Отборът бележи прогрес през настоящия сезон и вероятно и треньорът носи заслуга. Доволен съм от работата, която се свърши през тази кампания," добави той.
„В крайна сметка няма как да говоря за каквито и да били рокади преди да дойде месец май и трансферния прозорец. Тогава всичко ще си дойде на мястото и ще покаже кой остава и кой си тръгва от отбора. Аз няма да спра Мадзари, ако желае да отиде в Ювентус или който и да било друг отбор," завърши президентът на Неапол.
През настоящия сезон Наполи се намира на 3-та позиция в Серия А, като демонстрира изключително приятен за окото футбол.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ