
Защитникът на Интер Давиде Сантон заяви, че никога няма да напусне „нерадзурите" за да премина в градския съперник Милан. 19-годишният защитник не попада често в стартовите единадесет на Жозе Моуриньо и според слуховете от Милан са проявили интерес към младока.
"Няма да ходя в Милан, заради моето уважение към Интер. Когато бях на пет годините играе с децата в квартала. На 10 имах първи пробен период в Равена, където срещнах моят бивш треньор от школата на Интер. Той ми помогна да дойда в Интер.
"След това преминах през всички юношески формации на „нерадзурите" за да стигна до първия тим. Затова няма да напусна този отбор," добави Сантон.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ