
Старши треньорът на Лацио Давиде Балардини заяви, че е доволен от своите футболисти след равенството - 1:1 с Ювентус.
„Не е лесно да се представиш добре срещу Ювентус в Торино. Може би трябваше да атакуваме повече по крилата, но като цяло съм доволен от представянето на играчите си", каза след срещата Балардини пред Rai TV.
„Трябва да привлечем нови попълнения, защото отборът има нужда от тях. Не е лесно, но аз говорих с президента Клаудио Лотито и ще видим какво ще се случи утре", добави наставникът на Лацио.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ