
снимка:
АП
Нападателят на Ювентус Давид Трезеге бе много разочарован след загубата с 0:2 от Палермо в Торино. Французинът обяви, че се чувства добре след контузията си и сега мисли само за следващия двубой с Фиорентина.
"Чувствам се добре отново на терена и постепенно си възвръщам формата," заяви 32-годишният нападател.
"Това бе тежка загуба за нас, особени като очакваме следващия мач с Фиорентина да бъде труден. Надявам се, че във Флоренция ще покажем съвсем различно представяне от това с Палермо, въпреки че някой играчи ще са изморени.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ