
Младият нападател на Ливърпул Давид Н'Гог сподели, че попадението във вратата на Едвин ван дер Сар вчера е бил най-великия момент в кариерата му досега. 20-годишният нападател оформи крайното 2:0 за успеха над Манчестър Юнайтед на "Анфийлд", след като се появи в игра на мястото на Фернандо Торес.
"Това беше фантастичен момент за мен и отбора като цяло, като спокойно мога да кажа, че беше най-добрият в кариерата ми досега", щастлив е младият французин.
"Винаги съм мечтаел да отбележа гол за Ливърпул срещу Манчестър Юнайтед, а сега това вече е факт. Чувството е страхотно. Посвещавам попадението на семейството ми, което винаги ме е подкрепяло, както и на всички привърженици на клуба. Зная колко много значи тази победа за тях."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
1
00
ОЩЕ КОМЕНТАРИАнонимен
Типично по Ливърпулски...радват се на спечелени дербита, а титлите отиват в Манчестър!!! Едва ли някой ще си спомни, че Пуул са били Ман Ю еди колко си пъти в последните години, след като последната им титла в Англия лъха на мухъл...и лицата на футболисти
Отговор