
Вратарят на Атлетико Мадрид Давид Де Геа заяви, че тимът не се страхува от своите опоненти от Реал Мадрид в навечерието на столичното градско дерби в Испания идния уикенд на „Висенте Калдерон".
„В момента сме много по-добре подготвени от предишните ни мачове срещу Реал. Имаме добър отбор, конкурентноспособен и мисля, че този път ще покажем всичко, на което сме способни," заяви Де Геа.
„Това не са просто поредните приказки. Аз наистина вярвм в успеха ни. Мачът е на нашия стадион, а публиката ни е страхотна. Това няма как да не ни стимулира да дадем най-доброто от себе си и да се представим по блестящ начин, за да зарадваме феновете," добави вратарят.
„Не се страхуваме нито от Реал, нито от Моуриньо. Можем да победим," завърши играчът.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ