Даниел Димитров: Не спрях да вярвам в победата

Наставникът на Черно море Даниел Димитров остана много доволен след драматичната победа на неговия тим над Левски със 71:70 в решителна пета полуфинална среща от НБЛ. Треньорът на варненци призова своите момчета за максимална концентрация в предстоящия финал срещу Локойл Академик.

 

„Не съм спирал да вярвам, дори като падахме с 11 точки в резултата", каза той след срещата. "Това е изстрадан успех от всички нас, Господ ни докосна! Идеята ми беше да накарам играчите да се борят до край и съжалявам, че развалихме празника на „Левски" за 95-годишнината на клуба. „Лукойл Академик" е изявен фаворит във финала, но ние не трябва да спираме да вярваме", добави още Димитров.