
снимка:
БГНЕС
Датският защитник на Ливърпул Даниел Агер заяви, че иска да остане на стадион "Анфийлд" и след края на настоящия му договор, който изтича след 18 месеца.
24-годишният бранител, който дойде от Брьондби през 2006 година за 5,8 милиона паунда, заяви: "Надявам се да остана в Ливърпул, разговарях с представители на клуба за моя договор. Смятам да приказвам повече обаче на терена". Датчанинът, който има 17 мача и един гол за "мърсисайдци" през този сезон, допълни: "Разбира се, че искам да остана! Както ви казах, ние преговаряме, пък ще видим как ще се развие ситуацията".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ