ЦСКА заплува тихо към титла във Варна

ЦСКА победи с 3:1 в трудната си визита на Черно море във Варна и мечтае отново за титла. Всъщност, ако "червените" бият в последните 4 срещи в Първа лига, то със сигурност ще триумфира с трофея за сефте след 2008-а година.

Феновете на столичани бяха многобройни в Морската столица, но демонстративно не скандираха в знак на протест с действията на ръководството на клуба.

Мачът във Варна беше първи за новия треньор на "червените" Добри Митов, който зае мястото на напусналия позорно клуба Любослав Пенев. До Митов на пейката днес беше Люпко Петрович, който заедно с Димитър Пенев са в ролята на консултанти.

"Червените" откриха резултата във Варна след страхотен гол на Тиаго в 33-ата минута, а Едвин Джеси удвои в 52-ата минута. В 66-ата Васил Панайотов намали, но бързо след това Али Соу също отбеляза и подпечата победата на ЦСКА.