ЦСКА загуби и осакатя в ужасен мач с Рубин

снимка: cska.bg

ЦСКА претърпя истински крах във втората си контрола в Испания. "Армейците" загубиха с 2:4 от Рубин Казан. Но това не бе най-лошото за "червените". Трима играчи от ЦСКА пострадаха в мача, а най-сериозно е състоянието на Станислав Манолев, който зловещо счупи лявата си ръка в областта на лакътя.

В 24-ата минута Манолев откри резултата, а 8 минути по-късно Руй Педро удвои. В 34-ата минута Жонатас върна едно попадение. Малко преди края на полувремето Оздоев изравни.

В 70-ата минута Рубин стигна до пълен обрат.

Истинските проблеми на ЦСКА обаче започнаха по-късно. В 80-ата минута Александър Дюлгеров получи проблеми в китката. Пет минути по-късно новините станаха още по-лоши, тъй като при единоборство Манолев падна върху лявата си ръка и я счупи по изключително болезнен начин.

Мийо Цакташ вкара във вратата на ЦСКА за 2:4 в края на мача.

В първия си мач на испанска земя тимът на Стамен Белчев съумя да се наложи с 2:1 над Локомотив Москва (на 22 януари).