ЦСКА удари "моряците" на Гонзо

снимка: cska.bg

ЦСКА тресна Черно море с 3:1 в мач от първия плейофен кръг на Първа лига.

Двубоят започна ударно за "червените", но до гол така и не се стигна. В 45-ата минута Фернандо Каранга откри резултата с първия си гол за ЦСКА. Две минути по-късно в продължението пък Кирил Десподов удвои.

В 60-ата минута Тодор Траянов бе изгонен и Черно море остана с човек по-малко. Божидар Чорбаджийски пък получи втори жълт картон, което изравни бройката в двата отбора на терена.

В 77-ата минута Иван Коконов върна 1 гол за "моряците". В края на двубоя обаче Каранга се разписа отново за крайното 3:1.

Каранга обеща преди няколко дни, че му трябва само 1 път да вкара, за да почне да ниже голове редовно.

ЦСКА е на третото място с 49 точки. Черно море остава на четвъртата позиция с 43 точки. Левски е само на две пред "червените", но и с мач по-малко.