
Отборът на ЦСКА ще играе с Видабаскет в турнира "Купа България-Леденика 2009", а лидерът в "А" група Балкан ще спори за място в 1/4-финалите с Ямбол. Това отреди тегления жребий в сградата на ДАМС.
Съгласно променения наскоро правилник за системата на провеждане три отбора ще стартират директно от 1/4-финалите - Лукойл Академик, Левски и Спартак Плевен.
1/8-финалите ще се състоят в две срещи - на 6 и 8 февруари. На 12 март ще бъдат 1/4-финалите, в които ще се играе по един мач, а на 13 март ще се състоят полуфиналите. На следващия ден ще бъде излъчен бронзовия медалист, а на 15 март ще се играе финала.
Двойки за 1/8-финалите:
Славия - Рилски спортист (Славия е домакин в първата среща на 6 февруари и гостува на 8 февруари);
Дунав 2007 - Евроинс Черно Море,
Балкан - Ямбол,
Видабаскет - ЦСКА,
Черноморец - Сливен.
1/4-финали:
Лукойл Академик - Видабаскет или ЦСКА
Левски - Черноморец или Сливен
Спартак Плевен - Дунав 2007 или Евроинс Черно Море.
Победителят от Славия - Рилски Спортист срещу Балкан или Ямбол.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ