ЦСКА сломи Левски и при юношите

снимка: cska.bg

Юношите на ЦСКА състезаващи се в Елитната група до 17 години се наложиха с 2:1 при гостуването си на вечния съперник Левски.

Тодор Кръстев и Айкут Рамадан бяха точни за армейците, като головете отбеляза през първата част.

В последните минути на мача червените вкараха и трети гол, но реферът го отмени заради маркирана съмнителна засада.

Това е трета поредна за момчетата на Галин Иванов на Герена, като предните два успеха бяха с 2:0 и 4:0.

В началото на срещата футболистите на съперника бяха облечени със специални фланелки.  Скоито изразиха своята подкрепа към нападателя на ЦСКА Павел Головодов, който наскоро загуби майка си.