ЦСКА ще направи учебна игра с Раковски

ЦСКА ще играе приятелски мач с новака в Б група Раковски днес на базата си в Панчарево. Проверката не е определена като контрола и ще бъде закрита за фенове и журналисти.

Подобна бе ситуацията и миналата седмица, когато възпитаниците на Стойчо Младенов загубиха с 0:2 от Атромитос.

Участие в мача срещу Раковски ще вземе дошлият на проби италиански вратар Давиде Баси, а на терена още ще бъдат шестте нови попълнения от Локомотив Пловдив - Юнес Бенжелюн, Жереми Родригес, Михаил Венков, Сержиньо, Тасио и Иляс Кирякидис.

В събота от 19:00 часа пък „червените" ще играят контрола на „Българска армия", а съперникът в нея ще бъде албанският Беса - проверката няма да бъде достъпна за фенове, а само за представители на медиите.

Срещу Атромитос новите попъления от „Лаута" също взеха участие, но не впечатлиха особено с изявите си на терена. Тасио игра 15 минути на мястото на Мишел Платини, Кириакидис влезе в игра в началото на второто полувреме, Венков порита половин час, докато Сержиньо, Родригес и Бенжелюн бяха титуляри.