ЦСКА с минимален успех над втородивизионния Монтана

снимка: SPORTA.BG

Отборът на ЦСКА победи водача в западната Б група Монтана с 2:1 в първия си мач на турнира „Албена Къп". Головете в тяхна полза реализираха Дормушали Саидходжа в 31-ата и Александър Тонев в 81-ата минута, а почетното попадение за отбора от северозападна България бе дело на Харлов в 89-ата.

В 31-ата Минев навлезе опасно в пеналтерията на противника, центрира на Саидходжа, който от около 11 метра фронтално срещу вратата откри резултата. Така завърши и първата част.

След това в 81-ата минута Георгиев намери непокрития Тонев и той от близо покачи резултата. Крайният резултат бе оформен от Харлов в 89-ата минута на двубоя.

ЦСКА: 27. Петров 52. Минев 6. Котев 10. И.Иванов 84. Машадо 5. Янчев - к 32. Мороз 28. Маркиньос 30. Тодоров 33. Силва 99. Саидходжа(Караджов, Виданов, Бранеков, Омодиагбе, Чипев, Ру Мигел, Тошев, Пиетробон, Тонев, Георгиев)

Монтана: 12. Георгиев 17. Бойчев 3. Иванов 15. Арнаудов 14. Личков 21. Гаджев 22. Кондев 9. Владимиров 16. Алдес 10. Б.Иванов 7. Тодоров