ЦСКА пусна билети от 1 до 3 лева за Черно море

снимка: cska.bg

Ръководството на ЦСКА пусна изключително евтини билети за срещата с Черно море. ДВубоят с моряците се явява като изключително важен за армейците в борбата за титлата и от клуба се надяват да получат подкрепа от публиката. Феновете на ЦСКА ще могат да влизат срещу цена от 1 до 3 лева в зависимост от сектора.

 

Двубоят ще се проведе на 22.04 (неделя) на стадион „Българска армия” от 13:30 часа. Билетите вече са пуснати в продажба от днес (18.04.) в търговските мрежи на „Пикадили”, „Германос” и „Офис1”.

 

Закупен билет не се връща на касите, независимо от това дали ще бъдете допуснат до стадиона. Ще бъдат взети и допълнителни мерки при пропускателния режим за влизане на стадиона.

 

Фенове, които са във видимо нетрезво състояние няма да бъдат допуснати, ще има и ултравиолетови лампи, за да се предотврати влизането с фалшиви билети. Децата до 14 годишна възраст трябва да имат попълнена декларация от родител и да бъдат с придружител на спортното събитие.


Цени на билетите

 

Сектор А - 3 лева

Сектор Г - 1 лев

Сектор В -  2 лева

Сектор Б (гости) - 2 лева