ЦСКА продължава да мачка във В група

снимка: Facebook / ЦСКА

Отборът на ЦСКА победи с категоричното 3:0 тима на Септември в мач от втория кръг на В група игран на стадион „Локомотив” в Надежда.

Така армейците постигнаха втора победа без да допускат гол, след като в първия кръг спечели със същия резултат срещу Струмска Слава.Септември пък остава с актив само от една точка след равенството с Вихрен в Сандански.

ЦСКА успя бързо да поведе в резулата чрез удар от воле на Костадин Хазуров в 15-та минута. Станислав Маламов беше близо до гол шедьовър със задна ножица, но вратарят Емил Петров успя да отрази. В края на полувремето армейците получиха дузпа след нарушение срещу Хазуров, а нападателят реализира второто си попадение в мача за 2:0.

В 75-та минута капитанът на ЦСКА Борис Галчев отбеляза за 3:0 след центриране на Николай Цветков. "Червените" успяха да реализират и четвърто попадение чрез Александър Бранеков, но то бе отменено заради нарушение на бранителя.

Мачът ще се запомни и с жеста на феновете на ЦСКА, които скандираха в подкрепа на Локомотив (София) против новите собственици на столичните "железничари".