
снимка:
cska.bg
ЦСКА размени мачовете си с руския Динамо (Москва), като армейците ще бъдат домакини в първата среща, а не както определи жребия да гостуват на 20 август, съобщава сайтът на "червените".
Това стана ясно, след днешната инспекция на хората от УЕФА, които не разрешиха на ЦСКА да домакинстват на стадион "Българска армия", а Националния стадион "Васил Левски" е зает на 27-и август заради концерта на Мадона.
ЦСКА ще бъде домакин на 20-и август в София, а седмица по-късно ще гостува в Русия. От Динамо вече потвърдиха своето съгласие за промяната.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ