ЦСКА на полуфинал за Купата на Русия след успех над Локомотив

ЦСКА и ФК Москва станаха последните полуфиналисти в турнира за Купата на Русия, след като днес московските „армейци" постигнаха минимален успех с 1:0 над съгражданите си от Локомотив, а ФК Москва надделя с 2:1 над Том (Томск).


Единственото попадение в московското дерби на 1/4-финалите отбеляза чешкия нападател Томаш Нецид в 57' минута, възползвайки се от подаване на Красич отдясно. ФК Москва пък се класира за следващата фаза, след попадения на Епуреану и Ектор Бракамонте през втората част. За състава на Том точен бе Мичков.


Участие в следващата фаза вече си осигуриха и отборите на Динамо (Москва) и шампиона Рубин (Казан).