
Волейболистките на ЦСКА се класираха за финала за Купата на България, след като постигнаха категорична победа с 3:0 (25:14, 25:11, 25:19) Марица (Пловдив).
Шампионките започнаха отлично срещата и поведоха 10 точки разлика, след което заиграха по-спокойно и спечелиха гейма с 25:14. ЦСКА продължи с отличната си игра спечели втория гейм с разгромното 25:11.
Третата част тръгна равностойно, но след това баскетболистките на ЦСКА наложиха волята си и го затвориха с 25:19, а с това и мача.
Така ЦСКА стана първия финалист в турнира за Купата на България. "Червените" ще защитават купата на страната срещу победителя от другия полуфинал между Левски-Сиконко и Славия.
Финалът е утре от 17:30 часа в зала "Универсиада" и ще бъде предаван пряко по БНТ Сат.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ