ЦСКА (Москва) сътвори страхотен обрат като гост на Волга

снимка: pfc-cska.com

Отборът на ЦСКА (Москва) постигна страхотен обрат в среща от 9-ия кръг на руската Висша Лига.

„Армейците" изоставаха с 0:2 като гости на тима на Волга, но след много добри изяви на Алан Дзагоев през второто полувреме ЦСКА обърна резултата и спечели мача с 3:2.

Домакините успяха да се ориентират много добре в мача и започнаха силно двубоя. Волга поведе в 21-та минута с попадение на Иля Максимов. Минута преди края на първото полувреме Алексей Сапогов направи 2:0.

ЦСКА трябваше да обръща резултата и в централна фигура за тима се превърна звездата на Русия от Евро 2012 Алан Дзагоев.

Дзагоев първо намали за 1:2 в 57-та минута, а в 69-та с красиво изпълнение от въздуха изравни резултата. Победата за ЦСКА дойде чак в 86-та минута, когато Ахмед Муса бе точен за крайното 3:2.

Така в класирането отборът на ЦСКА (Москва) заема първо място с 21 точки. Втори е Терек (Грозни) с 2 точки по-малко, но и с мач по-малко.