ЦСКА громи с невиждан досега резултат

ЦСКА реализира поредната си разгромна победа, като този път размаза София 2010 с 8:0. Йордан Йорданов и Костадин Хазуров направиха хеттрик в двубоя, а другите попадения бяха дело на Иво Иванов и Самир Аяс.

За първи път през сезона "армейците" печелят с такъв резултат, след като имат победи от порядъка на 6:0, 7:0 и 11:0.

Домакините от „Българска армия” откриха още в деветата минута чрез Самир Аяс. Малко по-късно Йордан Йорданов удвои резултата на 2:0.

В 31-та минута отново той вкара за 3:0. Иво Иванов се разписа в 37-та минута за 4:0. В 42-та минута Костадин Хазуров оформи на 5:0.

В последната минута на първата част Йорданов оформи хеттрика си и направи резултата 6:0. Седмият гол падна в 67-та минута, когато Хазуров вкара за втори път.

Той оформи хеттрика си и крайният резултат 8:0 в 73-та минута. ЦСКА остава лидер в класирането на Югозападната В група с 21 точки и баланс 32:0 гола.