ЦСКА даде един гейм на Арда

снимка: cev.lu

Волейболният шампион на България ЦСКА започна с победа участието си на турнира "Атаро Клима", който бе открит днес в столичната зала Универсиада. В последния мач за деня "армейците" записаха победа с 3:1 над Арда (Кърджали).

 

"Армейците" бяха безапелационни в първите два гейма и ги спечелиха съответно на 15 и 21 точки. Последва леко отпускане сред момчетата на Александър Попов и Арда взе третия гейм с 25:20. Всичко си дойде на мястото обаче в четвъртата част, в която шампионите бяха безапелационни и сложиха точка на спора след 25:18. 

 

Утре турнирът продължава, като ЦСКА ще срещне Черно море БАСК от 19.30 часа, докато Арда ще излезе срещу Мaрек Юнион Ивкони от 15.00.