ЦСКА благодари на феновете си за подкрепата на "Лазур"

ЦСКА изказа за пореден път изказа своята благодарност към феновете на отбора, а конкретният повод бе за подкрепата им от трибуните на стадион "Лазур" в Бургас срещу Черноморец.

"Червените" надделяха над "акулите" на Херо 2:1, като за 31-кратните шампиони това бе първа победа над воден от Димитър Димитров отбор от 13 години насам.

Успехът поволи на ЦСКА да се изкачи на трето място във временното класиране на А група с актив от 45 точки - с една пред третия и четвъртия - Левски и Локомотив (Пловдив).

Ето и съобщението в официалния сайт на ЦСКА към червените фенове, публикувано без редакторска намеса:

"Армейци,

ЦСКА София благодари на всички Вас, които бяхте на трибуните на стадион „Лазур” вчера. Подкрепата Ви от първата до последната минута бе безценна и това се видя именно в края на мача, когато нашият капитан Валентин Илиев вкара победния гол. Както винаги, накрая радостта бе обща, и както всеки път, този успех е за Вас.

В събота отново ще бъдем заедно и сме сигурни, че „Армията” ще запази тенденцията да е най-посетеният стадион в „А” група от началото на сезона.