ЦСКА 1948 стартира с разгром 8:0 срещу Люлин

снимка: lap.bg

ЦККА 1948 (София) стартира участието си в четвърта дивизия - Столичната южна А група, с убедителна победа 8:0 над възстановения отбор на Люлин. Около 400 зрители дойдоха на терена в столичния квартал Люлин-2, за да гледат мача, а около половината бяха фенове на ЦСКА 1948.

"Армейците" имаха някаква съпротива от скромния си съперник едва 10 минути, когато Йоан Маринов откри резултат.

Слeд това имаше един въпрос - колко гола ще вкара подмладеният състав на ЦСКА 1948. Маринов добави още един, а до края на почивката Кирил Атанасов, Давид Стоянов и Едуард Атанасов направиха 5:0.

Едуард Атанасов вкара за 6:0, а накрая Радослав Димитров добави две попадения за крайното 8:0. в следващата си среща отборът на треньора Валентин Илиев приема Конелияно 2005 (Герман).