CR7: Вече сме печелили на "Камп Ноу"

Звездата на Реал Мадрид Кристиано Роналдо заяви, че неговият тим знае как да печели срещу Барселона на „Камп Ноу".

Думите му дойдоха след снощната победа на „кралския" клуб с 5:1 над Депортиво Ла Коруния, като португалецът наниза три попадения и вече има 6 гола в Примера дивисион. Това го нарежда на второ място за приза „Пичичи", като на първо място е Фалкао със 7 попадения.

"Знаем какво представлява Барселона, но вече сме печелили там и знаем какво трябва да направим", сподели Роналдо, който поиска 400 хиляди паунда месечно от ръководството на „белия балет".

"Тази среща е много важна за нас и трябва да сме уверени в нашите възможности, за да изиграем един силен двубой срещу Барса".

Звездата коментира и победата над Депортиво в последния кръг на първенството, заявявайки че попадението на гостите е събудило Реал и отборът е заиграл много по-добре след това.

"Започнахме леко летаргично срещата, но след като получихме гол, ние се събудихме и осъществихме силен обрат. Нашият отбор е много силен и не можем да си позволим да губим повече точки, затова излизаме за победа във всеки мач.

"Трябва да приемаме решенията на треньора, защото той знае кое е най-доброто за нашия тим. Сезонът е много дълъг и той трябва да прави промени", коментира на кратко Роналдо решението на Жозе Моуриньо да даде почивка на част от основните състезатели в срещата със Супер Депор.