Чорбаджийски и Нунеш не успяха да помогнат на дубъла на ЦСКА

ЦСКА II загуби драматично с 0:1 от състава на Поморие в мач от XXIV кръг на Втора професионална лига. Целият мач протече равностойно, а головите положения пред двете врати бяха рядкост. Младите армейци владееха инициативата, но така и не успяха да създадат чисти ситуации пред вратата на гостите. Драмата настъпи в края на второто полувреме. В последната минута на мача Божидар Чорбаджийски фаулира нападател на Поморие в наказателното поле и реферът посочи бялата точка. Слави Петров обаче спаси удара и бе на път да се превърне в герой на мача, още повече че на няколко пъти демонстрира класа и самочувствие. При следващата атака на Поморие младият вратар се принуди да излезе извън наказателното поле, където извърши нарушение, за което бе санкциониран с червен картон. От последвалия пряк свободен удар гостите пък отбелязаха единственото попадение в мача.