Чочев не дебютира в Серия А, Видич започна с червен картон

Отборът на Палермо направи равенство 1:1 с тима на Сампдория в среща от първия кръг на Серия А.

Българинът Ивайло Чочев остана на резервната скамейка и не се появи в игра през целия мач. Палермо откри в началото чрез Пауло Дибала, но в последната минута Гасталдело изравни за крайното 1:1.

Отборите на Интер и Торино направиха равенство 0:0 на старта на Серия А на стадион „Олимпико“ в Торино. Торино може да съжалява след като пропусна дузпа в 20-та минута. Самир Ханданович хвана удара на Ларондо.

Фабио Куалярела пропусна много добра възможност за домакините. За гостите пък чудесен шанс имаше новото попълнение Пабло Освалдо, но вратаря Падели се справи.

Интер натисна второто полувреме и само добрите изяви на вратаря на домакините лишиха „нерадзурите“ от трите точки. Новото попълнение на Интер Неманя Видич няма да запомни с добро своя дебют след като получи червен картон в края на мача защото ръкопляска на решение на рефера. Преди това именно Видич бе замесен за дузпата на Торино.

В друга среща от първия кръг Наполи се справи като гост на Дженоа.Неаполитанците стигнаха до успеха с попадение в даденото от съдията продължение. Преди това Хосе калехон бе открил в 3-та минута преди Маурисио Пиния да възстанови равенството в 40-та минута. Новото попълнение Джонатан де Гузман донесе трите точки на Наполи.