Чичарито остави Мексико непобеден през 2013-та (ВИДЕО)

Мексико и Нигерия завършиха наравно - 2:2, в контролна футболна среща, играна в Хюстън пред повече от 60 000 зрители, предимно мексиканци.

И двата гола за Мексико вкара нападателят на Манчестър Юнайтед Хавиер Ернандес-Чичарито. Мексико поведе с гол на Ернандес в 21-а минута, но малко след това тимът остана в намален състав след червен картон на Пабло Барера.

Нигерийците се възползваха от численото превъзходство на терена и обърнаха резултата до почивката с попадение на Браун Идейе от дузпа и автогол на Диего Рейес.

Хавиер Ернандес възстанови равенството в 70-а минута с втория си гол в мача след центриране на Карлос Салсидо. С двете попадения Ернандес излезе на пето място по голове за Мексико с 32 попадения в 47 мача.

Така Мексико остава непобеден през 2013 година, но тимът все още няма и победа след шест поредни равенства, припомня БТА.