
Дисциплинарната комисия на БФС наказа с лишаване от състезателни права за един мач и глоби от 125 лева четирима футболисти от Западната "Б" група. Борислав Борисов от Белите орли, Троян Радулов от Академик (Сф), Красимир Стоев от Пирин (ГД) и Стефан Тодоров от Ком-Миньор ще пропуснат мачовете на отборите си от 14-ия кръг от Западната втора дивизия на България.
По един мач за клубовете си няма да играят и футболистите от Източна "Б" група Станимир Митев от Несебър (глоба 750 лева), Тодор Симеонов от Спартак (Пд) (глоба 125 лева), Димитър Везалов от Свиленград (глоба от 200 лева), Мирослав Великов от Светкавица (глоба от 125 лева), Койчо Иванов от Локомотив (СтЗ) (глоба 125 лева) и Радослав Ковачев от Черноморец (Бч) (глоба 125 лева).
За хвърлени предмети ДК наказа Спартак (Пд) с имуществена санкция в размер на 500 лева . От Дублираща група с наказания са футболистите на Славия Галин Богданов (една среща) и Орлин Орлинов (четири срещи), както и Мариан Станчев от Вихрен (една среща).






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ