Четири "орлета" подновиха своите договори

Четирима футболисти на елитния Пирин Благоевград преподписаха своите договори с клуба, информира интернет сайтът на клуба.

 

Николай Бодуров, Юлиян Попов, Андрей Стоев и Благой Макенджиев, чиито договори изтичаха в края на новия сезон, приеха предложените им условия и парафираха за нови три години с "орлетата". 

 

Междувременно, вчера отборът направи поредната си тренировка в Благоевград. На облекчен режим се подготвяха Марио Метушев, Андрей Стоев и Николай Бодуров. Всички останали възпитаници на Петър Михтарски тренираха на пълни обороти.