Четири гранда следят ситуацията с Ибрахимович, твърди агентът му

Четири от грандовете на европейския футбол следят ситуацията около звездата на Интер Златан Ибрахимович, твърди агентът на шведа Мино Райола.


Райола сподели пред шведската медия AftonBladet, че контакт с него са осъществили представители на някои от най-големите европейски клубове, след като бъдещето на Ибрахимович на "Сан Сиро" беше поставено под сериозно съмнение в последно време, за което голяма роля изиграха някои изказвания по въпроса и на самия нападател.


"Поддържам постоянен контакт с Челси, Манчестър Юнайтед, Реал (Мадрид) и Барселона - единствените клубове, които могат да си позволят да притежават футболист като Златан", заяви Райола. "Засега обаче, това не означава нищо, защото той все още има действащ договор с Интер."


В испанската преса наскоро се появиха и слухове, че почти сигурният нов президент на Реал (Мадрид) - Флорентино Перес, е набелязал 27-годишния голмайстор като основна своя цел на летния трансферен пазар, след като бъде официално избран за втори път на "Сантяго Бернабеу".


"Дали има оферта от Перес? Не мога да коментирам това, след като доколкото знам, той дори все още не е станал президент на Реал (Мадрид)", лаконично отговори Райола.