Черноморец започна ударно в контролите

снимка: Пресслужба Черноморец

Черноморец стартира поредицата си от зимни контроли с убедителна победа с 4:1 (0:0) над аматьорския Созопол, като срещата се игра на стадиона в курортното градче.

Два гола за бургазлии вкара нападателят Александър Ангелов, който идва от испанските аматьорски дивизии. Ангелов е един от шестимата играчи на проби, които днес се пуснаха в мача. Още един българин е на тестове- крилото Иван Минчев, който идва от Любимец.

Изходът от мача стана ясен в рамките на 5 минути през второто полувреме, като Ангелов на два пъти прати топката в мрежата, а веднъж точен беше капитанът Лъчезар Балтанов.

Домакините върнаха едно попадение чрез снажния си нападател Стефан Тошков, който е юноша именно на Черноморец. Накрая и Венелин Филипов се разписа за крайното 4:1.

В 30-ата минута на второто полувреме на терена се появи ветеранът Радостин Кишишев и именно с неговото влизане в средата на терена акулите започнаха да показват някакъв ред и идеи в организирането на атаките.

Цял мач пази новото попълнение Младен Живкович, който обаче пусна гол с глава на Тошков при центриране.