Черноморец (Одеса) пристига в сряда по обед

снимка: chernomorets.odessa.ua

Тимът на Черноморец (Одеса) пристига в София утре, 6 ноември в 12:00 часа на терминал 1 на летището в София с чартър от Одеса.

Българският шампион Лудогорец среща именно украинския състав в четвъртия си двубой от груповата фаза на Лига Европа.

Sporta.bg припомня, че "орлите" имат три победи в надпреварата до този момент и не са допуснали попадение в своята врата, а в предния кръг надвиха Черноморец като гост в Одеса с попадение на Христо Златински в края на първото полувреме.

Нова победа открива пътя на разградчани към участие в Лига Европа и през пролетта, а от тима призоваха феновете отново да ги подкрепят в четвъртък.

Официалната тренировка на Черноморец е от 19,00 ч. на 6 ноември и ще бъде открита за представителите на медии в първите 15 минути.

Треньорът на украинците Роман Григорчук и един от футболистите на тима ще дадат пресконференция на 6 ноември (сряда) в 18,30 ч. в зала "Родина" на стадион "Васил Левски".

Официалната тренировка на Лудогорец на 6 ноември (сряда) е с начален час 20,30 ч. на стадион "Васил Левски" и ще бъде открита за медиите в първите 15 минути. Пресконференцията на шампионите с участието на треньора Стойчо Стоев и национала Владислав Стоянов започва в 17,30 ч. в зала "Родина" на "Васил Левски".

Двубоят е в четвъртък, 7 ноември, от 20 часа и ще бъде ръководен от шведския рефер Стефан Йоханесон.