
Отборът на Черноморец (Балчик), който е пети в класирането на Източната "Б" група, започна днес подготовката си за пролетния полусезон.
От клуба информираха, че в тима са привлечени двама нови футболисти - халфът Марин Ценов от Несебър и защитникът Румен Александров, юноша на варненския Черно море, играл през есента в третодивизионния Тополите, който е известен като фенския Спартак.
Очаква се в близките дни в тима от Белия град да бъдат привлечени още двама футболисти.
До края на седмицата състезателите на Черноморец ще тренират при домашни условия, а на 16 януари ще заминат за Алания (Турция), където ще продължат предсезонната си подготовка. Там избраниците на старши треньора Радостин Димов ще проведат три контролни срещи.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
1
00
ОЩЕ КОМЕНТАРИАнонимен
ДАВАЙТЕ МОМЧЕТА! САМО ПОБЕДА, ПОКАЖЕТЕ, ЧЕ МОЖЕТЕ! ВСИЧКИ ОТ БЕЛИЯ ГРАД СМЕ С ВАС!! ПОБЕДЕ, ПОБЕДИ......УРА!
Отговор