
Черно море започна зимната си подготовка с 27 футболисти, съобщиха от пресслужбата на клуба. На стадион "Тича" акостираха трима юношески и младежки национали - Росен Колев, Атанас Зехиров и Веселин Марчев.
С мъжкия тим започват тренировки и четирима юноши на клуба - Любомир Михалев, Васил Тачев, Николай Димитров и Исмет Мурадов. Селекцията ще продължи в движение, като в най-скоро време се очаква към отбора да се присъединят нападател и полузащитник.
След задължителните медицински изследвания, "моряците" ще акцентират върху заниманията във фитнеса и физическата издържливост.
Първите 3 контроли са на 25 януари със Светкавица (Търговище), на 28-и с Несебър и на 31-и с Черноморец (Поморие).
От 2 до 16 февруари варненци ще бъдат на лагер в турския курорт Анталия, където ще изиграят още 5 проверки. Съперници там ще бъдат - на 4-и февруари румънският Университатя (Клуж), на 7-и словашкия Слован (Братислава), на 9-и румънския Унирея, на 12-и чешкия Сигма и на 15-и сръбския ОФК Белград.
Последната контрола на Черно море преди началото на пролетния полусезон ще бъде на 18-и февруари с Черноморец (Балчик).






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ