
Отборът на Черно море взе инфарктна победа с 3:2 над Славия на стадион "Тича" в среща от 10-ия кръг на А група. Двубоят предложи обрати и много драма като съдията показа и три червени картона
Черно море започна много добре мача и откри резултата още в 5-та минута. Божилов с хубав пас намери Даниел Гоергиев, който финтира вратаря и мушна топката в мрежата. Домакините имаха превес през първото полувреме, но в началото на второто „белите" заиграха по-добре.
Само три минути след подновяване на играта Виктор Генев изравни резултата след подаване на Илия Илиев. След още десет минути обрата за Славия бе пълен. Галин Иванов с хубав изстрел от близо не остави шансове на Пиргов.
Това накара домакините да се разиграят и в 69-та минута след красива комбинация между Дани Георгиев и Адемар топката попадна в Георги Илиев, който изравни резултата за 2:2.
Футболистите на Черно море тръгнаха да търсят победата и заредиха няколко добри атаки пред вратата на Кунчев. В 80-та минута съдията показа два червени картона след като Галин Иванов и Адемар се спречкаха на терена и бяха изгонени.
Три минути преди края Виктор Дениран от Славия фаулира Георги Илиев и получи втори жълт картон. Така „белите" трябваше да доиграят мача с девет човека. При центрирането от фаула Сашо Александров с глава засече топката и донесе победата с 3:2 над Славия.
С тази победа Черно море има 15 точки и заема 7-мо място. Славия пък е на 5-то място с три точки повече.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ