Черно море размаза Видима и излезе на 4-то място в А група

Съставът на Черно море разгроми като домакин с 5:0 тима на Видима Раковски в среща от 21-вия кръг на родното футболно първенство.

Головото шоу на "Тича" започна в 35-тата минута, когато натискът на домакините даде резултат и Камазола по чудесен начин прехвърли с пас отбраната на Видима, намирайки Георги Илиев, който с мощен шут от воле вкара първия гол в мача.

5 минути по-късно след груба грешка в отбраната на Видима, Дончо Атанасов открадна топката и останал сам срещу Колев отляво вкара с мощен шут, който дори скъса мрежата и така домакините се оттеглиха с 2 гола преднина на почивката на мача.

В 47-мата минута след центриране от корнер, защитник на Видима не успя да изчисти кълбото и топката попадна в Дончо Атанасов, който с удар от точката на дузпата направи резултата класически 3:0 в полза на Черно море.

Разгромът стана пълен 4:0 в 73-тата минута, когато Георги Илиев изведе перфектно Ратников с успореден на аутлинията пас и последният без проблеми от няколко метра вкара ново попадение.

Крайното 5:0 пък бе оформено в 85-тата минута, когато Михаил Лазаров вкарва пети гол след удар от малък ъгъл.

След успеха Черно море събра актив от 36 точки и се изкачи на 4-то място в класирането, а отборът на Видима Раковски има скромните 12 пункта и се намира на последното място в таблицата.