Челси вкара 5 на Уикъмб Уондърърс

снимка: chelseafc.com

Подмладеният състав на Челси размаза Уикъмб Уондърърс с 5:0 в първата си контрола преди началото на новия сезон във Висшата лига.

С изключение на опитните Марк Шварцер на врата и защитниците Джон Тери и Бранислав Иванович „сините“ показаха много подмладен състав за гостуването си на „Адамс Парк“.

Патрик Бамфорд откри резултата в 21-вата минута след като засече прекрасно центриране в наказателното поле от Нейтън Ейк. Бамфорд прави първия си мач в главния отбор на Челси.

Малко след началото на 2-рото полувреме, в което Моуриньо направи 8 смени и пусна Тери и Иванович, Изи Браун удвои преднината на отбра си.

4-мунути по-късно Тери отбеляза след като засече топката след изпълнение на корнер от Джеръми Бога. В 67-ма минута отново след центриране на Бога Бранислав направи резултата 4:0.

В края на мача Браун оформи крайния резултат след точен удар в горния ъгъл на вратата.