
снимка:
БГНЕС
Челси ще се опита да задържи играча си Джон Оби Микел с нов контракт за баснословните 120 хил.паунда на седмица. В момента 21-годишният футболист печели „само" 80 хиляди, а евентуалното увеличение ще го нареди сред хората с най-високи възнаграждения в клуба - капитанът Джон Тери, Франк Лампард и Михаел Балак.
Микел прави повече от впечатляващо представяне за отбора на Луиш Фелипе Сколари в отсъствието на контузения Михаел Есиен и като награда за това ще получи дългосрочен контракт на „Стамфорд Бридж" и значителна парична мотивация.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ