Челси извади нож на "умряло куче", за да забрави Тотнъм (ВИДЕО)

Челси очаквано съсипа с 4:1 ритащият в Първа лига Питърбро в среща от 3-ия кръг на ФА Къп.

Подопечните на Антонио Конте показаха, че не са повлияни от загубата в дербито с Тотнъм и изнесоха спектакъл на "Стамфорд Бридж". В тази среща италианецът даде шанс на играчи, които не получават толкова шансове за изява във вътрешния шампионат.

Бегович, Тери, Лофтъс Чийк, Чалоба, Иванович и Батшуай получиха своята възможност в днешната среща. Капитанът на лондончани дори си изкара червен картон в 67-ата минута.

Педро откри за Челси в 18-ата минута, а Батшуай увои две минути преди почивката. Вилян направи преднината на домакините класическа в 53-ата минута, а гостите стигнаха до почетен гол в 70-ата минута. Педро пък оформи крайния резултат с втори гол в 75-ата минута.