Чехия се отпуши и вкара три гола на Словакия (ВИДЕО)

Съперникът на България в световните квалификации Чехия постигна убедителен успех с 3:0 над Словакия в приятелска среща, изиграна днес в Оломоуц.

Два гола за чехите реализира нападателят на Яблонец Давид Лафата, докато един път за водения от Михал Билек тим се разписа и Борек Дочкал.

Още в първите шест минути Чехия взе комфортен аванс пред своя съперник, като на два път се разписа Давид Лафата.

След почивката домакините добавиха и още едно попадение, когато в 72' Борек Дочкал се възползва от асистенция на резервата Матей Видра и се разписа за крайното 3:0.

През месец март Чехия ще изиграе два мача от квалификационна група B за класиране на Мондиал 2014, като първо отборът на Михал Билек домакинства на Дания, а четири дни по-късно гостува на Армения в Ереван.

szólj hozzá: Czech Republic vs Slovakia - 3-0 (All Goals)