Чарли Адам не се е опитал да нарани Бейл

галерия:

Капитанът на Блекпул Чарли Адам обясни, че не е целял да нарани Гарет Бейл по време на мача между неговият тим и Тотнъм. В 62-ата минута, след едно много закъсняло влизане на Адам, той не уцели топката, а глезена на крилото на „шпорите".

 

Това е много лоша новина за Тотнъм, които все още таят надежди за място в Шампионската лига. В същото време, Чарли Адам се опита да се защити и обясни пред медиите: „Не исках да стане така, просто се случи. Аз винаги съм искал най-добрите да са на терена, а Бейл определено е сред най-добрите. Съжалявам, че стана така, но не беше нарочно. Опитах се да играя с топката, не знам как е изглеждало от страни, но това бе моята цел", сподели шотландецът.

 

Треньорът на Блекпул също го подкрепи и обясни, че Адам е коректен играч и това не е в негов стил.