Център на Хорнетс аут за още две седмици

снимка: blog.nola.com

Центърът на баскетболния тим на Ню Орлиънс Хорнетс Тайсън Чандлър ще остане още две седмици извън баскетболното игрище, заради продължителна контузия на левия глезен.

 

Днес от централата на "стършелите" оповестиха, че на крака на Чандлър е поставена шина, която ще бъде махната най-рано след седмица, но най-вероятно след две.

 

Баскетболистът вече изпусна четири мача на Ню Орлиънс, заради завърнали се болки в глезена. По-рано този сезон Чандлър изпусна цял месец от НБА, заради контузия на същото място.