
Легендата на Реал Мадрид и настоящ директор в клуба Емилио Бутрагеньо е доволен, че "белия балет" ще се изправи срещу Лион на 1/8 финалната фаза на Шампионската лига.
Бутрагеньо също така не подценява френския тим и ясно осъзнава, че Реал Мадрид трябва да подходи с пределна мобилизация към предстоящите срещи с Лион, защото в противен случай Кралския клуб може за втора поредна година да бъде отстранен от френския тим.
"Няма да е лесно. Надявам се тази година сблъсъкът ни с Лион да има по-добър завършек за нас," заяви Бутрагеньо.
"В последните години имаме проблеми на 1/8 финалите на Шампионската лига и нещата не се получават за нас. Не трябва да даваме шансове на Лион, защото французите ще се възползват от възможностите, които им предоставим," каза още директорът на Реал.
"Лион е добър отбор и ние ще сме много внимателни. Двубоят ще бъде специален за Бензема, защото той израстна като футболист във френския тим. Надявам се в крайна сметка да покажем добра игра и да продължим в следващата фаза на турнира," завърши Бутрагеньо.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ