Букарев: Това е пътят, който трябва да следваме

Старши треньорът на Славия Асен Букарев сподели след срещата с Черно море, че е доволен от характера, който е показал неговия тим в тежкиата среща на "Тича".

Двата тима завършиха наравно 0:0 в слаб двубой, а гостите останаха с 10 човека 10 минути преди края на срещата. Освен това Георги Петков спаси дузпа през първата част, като неговите намеси спасиха точката за столичани.

Букарев отчете и фактът, че в мача са преобладавали нервите и грубите изпълнения, но въпреки това смята, че резултатът е положителен за Славия.

"Ценна точка за нашия отбор, благодаря на момчетата за себераздаването. Това е пътят, който трябва да следваме.

Днес не беше най-приятният мач за гледане, но имаше много нерви и много напрежение и вероятно затова се получи така", каза след мача Букарев.