Буфон: Не заслужавахме да загубим от Интер

галерия:

снимка: juventus.it

Вратарят на Ювентус и италианския национален отбор Джанлуиджи Буфон сподели мнение, че "бианконерите" не са заслужавали да отпаднат от турнира за Купата на Италия, след поражение с 1:2 от шампиона Интер на неговия "Сан Сиро".

 

Юве успя да вземе аванс в резултата, благодарение на ранния гол на Диего, ала футболистите в черно и бяло допуснаха пълен обрат в двубоя, сбогувайки се с амбицията си за спечелване на трофея.

 

"Имахме желание да спечелим този мач. Мисля, че не заслужавахме да загубим", сподели Джиджи след поражението. "Но също така и Интер не заслужаваше да загуби."

 

"За наше съжаление, Ювентус се намира в период на пълна липса на късмет. Опитваме се всячески да променим това. Ние сме професионалисти и няма да спрем да работим здраво. Какъвто и гняв да сме натрупали след този мач, ще го канализираме на терена, за да се измъкнем от тази неприятна ситуация", добави един от най-добрите вратари на планетата.

 

Буфон ще пропусне срещата с Лацио в Серия А този уикенд, след като получи червен картон при поражението с 1:2 от Рома преди седмица.