Брюкнер: Имахме късмет

снимка: БГНЕС

Треньорът на Чехия Карел Брюкнер призна, че тимът не е показал добра игра по време на двубоя срещу Швейцария, който завърши с минималното 1:0 за Чехия.

 

"По принцип не говоря за чувства, но ние свършихме добра работа", заяви специалистът.

 

"Спечелихме и стартирахме турнира успешно. Това е много добре за продължаването ни напред", каза той.

 

"Това не беше най-доброто ни представяне, но ще подобряваме играта си. Първият мач винаги е труден и трите точки означават отличен старт. Не бяхме в най-добрата си форма, но ние можем да играем по-добре и ще го направим", добави Брюкнер.