Бруно: Много е важно да бием Атлетико

снимка: БГНЕС

Халфът на Вилеяреал Бруно наблегна на това колко е важно отборът му да успее да победи Атлетико в неделя, въпреки че не отрече силата на мадридчани. „Дюшекчиите" и „Жълтите подводници" бяха преки конкуренти за място в Примера Дивисион миналата година и това вероятно ще се повтори и този сезон.

 

„Атлетико са наши директни противници, защото и те ще се надяват на челно място. Наистина е твърде рано да говорим за крайно класиране, но мачът ще е важен, а нашата цел е да се отдалечим възможно най-много от преките си конкуренти. Водещите отбори в първенството рядко бъркат и за това и ние не можем да си позволим да губим. Все пак да не забравяме, че Атлетико е много опасен отбор." заяви Бруно.