Бруно Конти: Отиваме на финала

снимка: БГНЕС

Спортният директор на Рома Бруно Конти вярва, че отборът му може да достигне финала на Шампионската лига, който този сезон ще бъде в Рим и смята, че „вълците" са достатъчно добри, за да се справят с Арсенал в осминафиналната фаза на турнира.


„Жребият за нас е добър. Арсенал са добър отбор и имат много таланти в състава си. И двата отбора играят чудесен футбол, а стилът на Рома предполага красив мач. С цялото ми уважение към Арсенал, ние ще играем нашата игра. Ясно ни е, че имаме волята да стигнем до финала, въпреки че си даваме сметка, че има и други чудесни отбори. За нас е много важно да стигнем до този финал." заяви Конти.